• Неодамнешно
Маица На Миниони Јуниори
zoom_in

Маица На Миниони Јуниори

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Забавно откритие за вашата колекција Маици, ќе ви се допадне како вашиот изглед оживува во оваа разиграна Маичка. Совршен за сезоната, започнете го вашиот секојдневен изглед со Оваа Маица и пар од вашите омилени прекини на тексас. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина М. Опуштено вклопување. Кружен врат. Графички печатење напред. Администрација осветлување. Сите Права Се Задржани. 62% Полиестер/33% Вискоза/5% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Миниони Графичка Маица за Јуниори.

Избор на купувачи..