• Неодамнешно
Канцеларијата Ѕвезда Производи Работат Паметни Спојување 20 Тркалезна Крајна Маса
zoom_in

Канцеларијата Ѕвезда Производи Работат Паметни Спојување 20 Тркалезна Крајна Маса

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заштедете пари за дождлив ден со новата и економична Тркалезна Маса На Аве Шест. Високо во стил додека е лесен за џебот, оваа атрактивна тројно нивоа на нога од цврсто дрво колона со современ дизајн е богата и со форма и со функционалност. Фалејќи се со три дебели и цврсти кружни дрвени дискови опкружени со нозе од цврсто дрво со квадрат, оваа табела е идеална за употреба во различни простории. Предодредена да обезбеди убав и остарve на кој било простор, оваа крајна маса ќе живее убаво меѓу вашиот постоечки мебел и ќе обезбеди одлично место за одмор НА ДАЛЕЧИНСКИОТ управувач на ТЕЛЕВИЗОРОТ, лулка на вашите омилени списанија или изложување на зеленилото во саксии. Сигурно ќе ги импресионира сите што влегуваат во вашиот дом, оваа прекрасна Тркалезна Маса покрај Аве Шест моментално е достапна во ограничено снабдување со класичен црн, софистициран еспресо, цреша или махагони. Додај во кошничка сега и твоите очи ќе светат со задоволство кога овој срдечен примерок од космополитски дизајн ќе пристигне на твојата врата. Дрвени Фурнири над Мдф Врвот на Полиците. Цврсти Дрвени Нозе. Махагони. Достапно во еспресо, црна и Цреша. Собрани Димензии : 20""В х 20""Д х 22 "" Х.Максимален Капацитет На Тежина : 50 фунти.

Избор на купувачи..