• Неодамнешно
Цеако-Томас Кинкаде-Колекцијата Дизни-Четири Сложувалки, вклучувајќи Ги Вини пу, Фантазија, Заплеткана И Лејди И Скитникот
zoom_in

Цеако-Томас Кинкаде-Колекцијата Дизни-Четири Сложувалки, вклучувајќи Ги Вини пу, Фантазија, Заплеткана И Лејди И Скитникот

DEN 303.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Што е подобро од една загатка Од 500 парчиња Сонувана Дизни Од Томас Кинкаде Четири од неговите загатки во една кутија! Оваа кутија содржи четири различни загатки на иконските Слики На Дизни од Томас Кинкаде со Волшебникот Мики, Заплеткан, Винин Пу и Лејди и Скитникот. Секоја Загатка е 18 "х 14" кога е завршена. Колекцијата Дизни Соништа На Томас Кинкаде ги содржи најомилените ликови од сите ваши омилени На Дизни. Погледнете ги вашите омилени ликови И сцени На Дизни оживуваат додека составувате четири сложувалки од 500 парчиња со фантазија, Вини пу, Заплеткани и Лејди и Скитникот. Содржината вклучува : 4 загатки од 500 парчиња. За 1 или повеќе играчи. Возраст 12 и повеќе. >. Сосема нова состојба во оригиналното пакување. Избришете ја со сува или влажна крпа. Предупредување : Опасност Од Гушење-Содржи мали делови кои не се погодни за деца под 3 години.

Избор на купувачи..