• Неодамнешно
203010-01-ИСТРАЖУВАЧ СПОРТ ТРАК 3ИН НЕРФ ЧЕЛИК НЕРФ БАРОВИ Одговара изберете: 2001-ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК
zoom_in

203010-01-ИСТРАЖУВАЧ СПОРТ ТРАК 3ИН НЕРФ ЧЕЛИК НЕРФ БАРОВИ Одговара изберете: 2001-ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

3 " Тркалезни Странични Шипки Уникатни свиоци На контура на телото на возилото. Прилагодени, не-лизгачки чекор влошки за безбеден влез и излез. 3 " дијаметар, тежок ѕид цевка дизајн. 304 конструкцијата од нерѓосувачки челик да биде силна и навистина отпорна на ' рѓа. Огледало-како полиран нерѓосувачки челик заврши за светла, чиста акцент. Не-вежба, апликација специфична за возилото за прилагодено вклопување. Тешки челични држачи за монтирање за цврст чекор. Ограничена доживотна гаранција (едногодишни делови). Одговара Изберете : 2001-2005 ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..