• Неодамнешно
Машки Флеш Работа Панталони
zoom_in

Машки Флеш Работа Панталони

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичен и совршен за секојдневно носење, овие работни панталони од Дики брзо ќе станат вашиот омилен пар панталони за работа. Тие се направени од специјална флексибилна ткаенина која ја подобрува мобилноста и додава врвна удобност на вашиот работен ден. Седејќи малку под половината, овие панталони отпорни на брчки имаат потпис, јамки со ремени со долг тунел за лесно да ги држат дури и најтешките ремени за алат. Тие исто така се дизајнирани со својства на фитил и ослободување на дамки, додавајќи ги перформансите, квалитетот и издржливоста По Кои Е познат Дики. Носени со вашата секојдневна униформа или на ден надвор со пријателите, овие работни панталони прават одличен додаток во гардеробата на секој маж. Дики Машки 874 Флексибилни Работни Панталони : 65% полиестер, 35% памук. Флекс ткаенина. Работни панталони. Скриено затворање на патент и копче. Појас јамки. Странични и задни џебови. Појас јамки. Достапно во различни бои. Машинско перење топло со слични бои, само нехлор кога е потребно, паѓајте суво ниско, средно железо.

Избор на купувачи..