• Неодамнешно
Добро Ткаени Мистик Пуфи Затворен Простор Килим
zoom_in

Добро Ткаени Мистик Пуфи Затворен Простор Килим

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подигнете ја шик привлечноста на вашиот простор со Добро Ткаениот Мистичен Тепих Во Затворен Простор. Изработен од полипропилен, овој тепих е отпорен на дамки и избледување и има заштитна подлога од јута што е безбедна за секој тип на подови. Изберете од достапни бои. Изработени од воздух пресврт фриз полипропилен. Моќ демне килим. 0.4 во. висина на купот. Јута поддршка. Изберете од достапни големини. Сите страни се подредени за издржливост. Отпорен на дамки и избледување, антимикробен килим. Место чиста предложи; не машина за перење.

Избор на купувачи..