• Неодамнешно
Пентагон Алатка Професионални 24-40 Потпорници За Гипс Картон за Сликање Или Чистење На Чаршафи-Црвено
zoom_in

Пентагон Алатка Професионални 24-40 Потпорници За Гипс Картон за Сликање Или Чистење На Чаршафи-Црвено

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ако сте на пазарот за комплет потпорници за гипс картон, престанете да барате! Алатката пентагон е лидер во индустријата во материјали и додатоци за гипс картон. Тие продаваат повеќе лифтови, потпорници и додатоци отколку повеќето други продавачи заедно. Наддавате на сет НА НОВИ Врвни Потпорници за Гипс картон. Тие се совршени за сликање на гипс картон, електрични, тавани со капки и многу други апликации. Овие се направени од врвна алуминиумска легура. Ексклузивниот дизајн на завртки за крила нуди флексибилност и разноврсностсега можете да ја прилагодите висината безалатки. Карактеристиките Вклучуваат : Подобро вклопување што резултира со помазно дејство и помалку нишање во НАШИТЕ НОВИ подобрени најлонски ракави за прилагодување на нозете. Алуминиумската легура со висока јачина овозможува силни работни делови и лесни (6 фунти 4 мл.). Лесна Алуминиумска Конструкција-Нуди диференцијал со тежина од една фунта во однос на другите потпорници. Прилагодлив од 24" до 40 " за сместување на повеќето работни височини. 228 килограми капацитет на оптоварување. Двојното пролетно дејство овозможува флексибилност и спречува лизгање на нозете. Гумените ѓонови од премиум Одделение спречуваат лизгање. Прилагодливите ленти за нозе со влошки обезбедуваат дополнителна удобност. Прилагодливи плочи за потпетици и ремени за нозе - вклучуваат метални токи за самозаклучување. Се препорачува за професионалци!. Новиот дизајн на завртки за крила ви овозможува да ја прилагодите висината без алатки. ~.

Избор на купувачи..