• Неодамнешно
Машки Челик Пети Работа Подигање
zoom_in

Машки Челик Пети Работа Подигање

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одлични основни работи подигање за градежни работи со челичен прст, масло и отпорна на лизгање и кожа од нубук. По долг ден на работа нозете ќе ви се заблагодарат за удобноста. Целосно Зрно Подмачкана Кожа. Гудјер Велт Изградба. Лесен Надворешен Ѓон Отпорен На Масло. Челичен Прст. Надворешен Ѓон Без Кал.

Избор на купувачи..