• Неодамнешно
Сидро Моторот Монтирање Одговара изберете: 2008-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР
zoom_in

Сидро Моторот Монтирање Одговара изберете: 2008-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис на брендот : Сидро Индустрии е признато име во моторот и преносните монтирања од 1933 година со нивниот мотор и преносни монтирања и други сродни авто делови.Монтажните Држачи на Моторот на планинскиот Мотор обезбедуваат квалитет, перформанси, совршено вклопување, форма и функција НА ОЕМ. Целта на држачот на моторот е да го поддржи моторот на шасијата и да ги намали вибрациите и бучавата од одекнување до остатокот од возилото. Сидро користи и природни и напредни СБР гуми во нивните држачи на моторот за да обезбеди одлична отпорност и анти-стареење и е тестирана цврстина по апликација. Користејќи стврднат челик и специјално средство за врзување што обезбедува метално поврзување со гума, држачите за сидро на моторот се направени за да бидат одличен избор за замена на држачите на моторот. - 2009-2010 Mitsubishi Lancer Ralliart Позиција=Заден Сидро Задниот Мотор Планината 9489.

Избор на купувачи..