• Неодамнешно
Филтер за воздух Одговара изберете: 2017-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО
zoom_in

Филтер за воздух Одговара изберете: 2017-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО

DEN 159.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Филтрацијата е основа на ефективна програма за одржување, помагајќи им на опремата да остане поблиску до новата состојба подолг временски период. Филтрацијата е повеќе од филтри. Викс дополнителните предмети вклучуваат основи, конектори, помошници за инсталација, обвивки за филтри за воздух, чинии, дополнителни адитиви, мерачи на притисок и комплети за тестирање. Овие ставки помагаат во инсталацијата на филтерот, го продолжуваат корисниот век на траење или обезбедуваат податоци за да помогнат во одредувањето на ефективниот работен век. Филтер за воздух Одговара Изберете : 2017-2019 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 Цил 6,2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..