• Неодамнешно
Чикологија Безжичен Врвот Надолу Дното Нагоре Затемнување Мобилна Сенка Екру 55. во. В во. L
zoom_in

Чикологија Безжичен Врвот Надолу Дното Нагоре Затемнување Мобилна Сенка Екру 55. во. В во. L

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЧИКОЛОГИЈА, Решение За Едноставни Прифатливи Ролетни. Безжични Ролетни За Прозорци-Плисирани Нијанси Мобилна сенка со саќе одозгора надолу од дното нагоре дизајн. Повлечете ги нијансите за прозорци со безжична функција. Прозорски Облоги Нијанси Најдобро За : Спална Соба : Добијте целосна приватност со нашите ролетни за затемнување за Спални прозорци Ролетни За Сончева Соба : за светол и привлечен амбиент, изберете една од нашите светлосни филтрирачки мобилни нијанси безжични ролетни. Нијанси за затемнување За Расадник : Нашите безжични нијанси нудат безбедност за домови Со Деца И домашни миленици Сенка На Прозорецот На Вратата : светлосни филтрирачки нијанси кои работат како сенка на вратата за да обезбедат приватност однадвор РОЛЕТНИ ЗА Р.в. За Прозорците На Камперот : безжичните мобилни нијанси се модерни и издржливи За секојдневна употреба Водич За Мерење За Совршено Вклопување : Оваа клеточна ролетна може да се користи за внатрешна монтажа или надворешна монтажа. За внатрешна монтажа потребна е минимална длабочина од 1,5 инчи или 2 инчи за рамна внатрешна монтажа. Овој производ доаѓа со одбивање на ширина од 1/4 инчи. СЕНКА НА ПРОЗОРЕЦОТ : Затемнување Одозгора Надолу Од Дното Нагоре Мобилните Нијанси со Хиколошки ролетни доаѓаат во повеќе бои на ткаенина како филтрирање на светлина или нијанси на затемнување. БЕЗЖИЧНИ РОЛЕТНИ : безжични ролетни за влечење направени за леснотија и безбедност. РОЛЕТНИ ЗА ПРИВАТНОСТ : Изолирани нијанси на прозорци кои спречуваат влегување на топлина или студ.

Избор на купувачи..