• Неодамнешно
Шаблон за работилница На крафтер 6 Х6 - Шестоаголници
zoom_in

Шаблон за работилница На крафтер 6 Х6 - Шестоаголници

DEN 136.16

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа матрица е одлична за мешани медиуми, хартиени уметности, правење картички, матрицирање, бележење, сунѓер, прскање, прскање, креда и многу повеќе! Овој пакет содржи еден шаблон од 6х6 инчи. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Шаблон за работилница На крафтер 6 "Х6" - Шестоаголници.

Избор на купувачи..