• Неодамнешно
Кандо боја-кодирани латекс-слободен гумени лента рака вежбач, секој
zoom_in

Кандо боја-кодирани латекс-слободен гумени лента рака вежбач, секој

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Идеален за вежби за флексија на рацете и прстите. Променете ги отпорите со зголемување или намалување на бројот на гумени ленти прикачени на вежбачот или со промена на различен сет на ленти кодирани во боја. Опсегот на движење (РОМ) може да се намали со користење на ограничувачот на флексија. Секој вежбач доаѓа со 5 црвени ленти ИЛИ 5 комплети ленти кодирани во боја (25 бендови ? 5 од секоја боја). Достапни со латекс или латекс слободен бендови. Погледнете го специфичниот наслов на производот за содржината. Can Do® латекс Слободен гумени-бенд рака вежба, со 25 бендови (5 секој : тен, жолта, црвена, зелена, сина), случај на 10 Can Do боја-кодирани латекс-слободен гумени лента рака вежба, 10 секој (рефус).

Избор на купувачи..