• Неодамнешно
Жица Коса Црна И Крем Дакел Свети Патрик Денот Знаме Градина Големина
zoom_in

Жица Коса Црна И Крем Дакел Свети Патрик Денот Знаме Градина Големина

DEN 319.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Знамињата на Богатствата на каролина се обоени така што тие се спротивставуваат на избледување. Оваа Големина На Градината Со Знаме е од колекцијата Богатства На Каролина Бакни ме Јас сум Ирец. Знамето е со димензии приближно 11 1/4 инчи х 15 1/2 инчи.

Избор на купувачи..