• Неодамнешно
Род Десин Дебиси 1 Двојна Завеса Прачка-Светло Злато
zoom_in

Род Десин Дебиси 1 Двојна Завеса Прачка-Светло Злато

DEN 704.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Род Десин Дебиси 1 " Двојна Прачка За Завеси-Светло Злато Украсете го третманот на вашиот прозорец со нашиот комплет За Дебисни завеси. Оваа безвременска шипка за завеси носи софистициран поглед во вашиот дом.фин челичен столб во Светло Злато.Проекција на задната прачка : 3.75 "проекција на предната прачка : 6.75" Завршни мерки : 3-3/4 "х 2-1 / 2" х 2-1 / 2 " Вклучува 1" предна прачка и 13/16 " задна прачка, 2 завршни облоги, 2 загради, монтажна хардверска челична прачка и смола финалиња боја : Светло Злато.Модел бр : 1315-100-48-3-Д-ЛГ Вклучува : 1" предна завеса прачка; 13/16 " задна прачка, завршни работи, хардвер за монтирање.

Избор на купувачи..