• Неодамнешно
100FT CAT5E 350MHZ СИНО ОБЛИКУВАН ЛЕПЕНКА КАБЕЛ
zoom_in

100FT CAT5E 350MHZ СИНО ОБЛИКУВАН ЛЕПЕНКА КАБЕЛ

DEN 1023.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Clear Links 100ft Cat5 E 350 MHZ Сино Обликувани Snagless Лепенка Кабел-Категорија 5 E За Мрежен Уред - 100ft - 1 x RJ-45 Машки Мрежа - 1 x RJ-45 Машки Мрежа-Сина SNAGLESS ЛЕПЕНКА КАБЕЛ 100 FT CAT5 E 350 MHZ СИНО ОБЛИКУВАНИ SNAGLESS ЛЕПЕНКА КАБЕЛ.

Избор на купувачи..