• Неодамнешно
Американски Мебел Класици Модел Пиштол Сефови Метал Кабинет За Долги Пиштоли Со Клуч Заклучување
zoom_in

Американски Мебел Класици Модел Пиштол Сефови Метал Кабинет За Долги Пиштоли Со Клуч Заклучување

DEN 2719.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стилски и пространа, Американскиот Мебел Класици пиштол кабинет е исклучително елегантен и безбеден начин за чување на вашите пиштоли. Кабинетот со 10 пиштоли од серијата wordmark со својот механизам за заклучување со три завртки гарантира дека вашите пиштоли се недостапни за никого без клуч. Иако на безбедноста и е даден врвен приоритет, убавината на овој кабинет ќе додаде допир на класа во секоја просторија. Внатрешноста на кабинетот за пиштоли, како и задниот дел на вратата, имаат акцент на дрвени облоги. На кабинетот за метални пиштоли му е дадена и посебна завршница што го прави целосно отпорен на гребење. Полиран месинг финиш на рачката на вратата и клучот слот му дава на кабинетот дополнителен шарм - и сето ова е по цена која е исклучително конкурентна. Модел 910 дизајниран за складирање пушки и пушки. Кабинетот продавници 10 пиштоли. Вкупно собрани димензии : 20,5 "Широк х 11" Длабок х 55 " Висок. Полиран месинг-завршете ја рачката за заклучување и заклучувањето на клучот. Модел #910. Вклучени се два клуча. Тешки 3 пост заклучување систем. Прилагодливи полици и одмор на барел. Златни акценти и класичен дизајн на долар ја красат влезната врата. Барел покриен со филц и потпирач за задник за заштита од пиштол. Скриените прилагодливи израмнувачи на подот го одржуваат нивото на кабинетот на повеќето од кој било кат. Внатрешни дрвени облоги со акценти од дрво. Кабинетот може да биде обезбеден или на подот или на задниот ѕид. Задникот од пиштолот и потпирачот за цевки се чувствуваат наредени за заштита од пиштол. Метален пиштол кабинет со црна сатенска текстура заврши. Потребно е собрание. Одмор на барел и внатрешни полици се прилагодливи. Дизајниран за складирање пушки и пушки.

Избор на купувачи..