• Неодамнешно
Само Мојата Големина Женски Плус-Големина Клуб Капчиња Трим Туника Со Вратоврска
zoom_in

Само Мојата Големина Женски Плус-Големина Клуб Капчиња Трим Туника Со Вратоврска

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чао-чао, здодевни основи. Оваа течна, ласкава туника комбинира удобност со ажуриран стил. Совршено со хеланки, фармерки, каприс и многу повеќе! 100% Памучна Маичка. Вратот На Екипажот. Ширен Деколте. Детали За Везење. Копчиња и Вратоврска Деколте. Краток Ракав. Маица Туника.

Избор на купувачи..