• Неодамнешно
Нортлајт Пластика Неосветлен Блескав Божиќен Венец, со Борови Бобинки, вклучувајќи Гранчиња 13
zoom_in

Нортлајт Пластика Неосветлен Блескав Божиќен Венец, со Борови Бобинки, вклучувајќи Гранчиња 13

DEN 528.48

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нортлајт направете единствен дисплеј во вашиот дом оваа сезона со овој украсен венец. Венецот содржи кафеави борови борови со бобинки покриени со сјај. Можете да го прикажете овој венец на ѕид од вратата или дури и да го користите како централно парче на масата со свеќа од столб. Овој венец е покриен со сребрен сјај. Не е потребно склопување Венец доаѓа Во 1 Парче Нортлајт Божиќ вештачки венец Нортлајт Карактеристики На Производот : Вештачки Божиќен Венец. Карактеристики борови и бобинки. Украсен со леден сјај. Бор игла гранчиња во текот на. Само за внатрешна употреба. Димензии : 13" дијаметар. Материјал(и) : пластика/дрво.

Избор на купувачи..