• Неодамнешно
Приказни Пред Спиење
zoom_in

Приказни Пред Спиење

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

ОПИС на книгата ПРИКАЗНИ ПРЕД СПИЕЊЕ е перница разговор стартер за кога имате друштво во кревет време, И Сон Стартер кога сте сами. Дик вели дека татко му и мајка му читале приказни пред спиење. Дури и ако не сте запознаени со работата На Г-Дин Самерс, земете ГО ОВА ЦД за некоја голема забава пред спиење. Жената што слуша најверојатно ќе почувствува дека Дик зборува директно со неа. Кога првпат дознав за ОВА ЦД, тоа беше како средба со стар пријател! Ќе уживате ВО овие приказни ОСОБЕНО АКО имате друштво пред спиење ;)! Тие дефинитивно ќе го подобрат искуството. Тие се раскажани од еден Од Најпознатите гласови На Америка, Дик Самер.Њујорк Дејли Њуз, 1944 Дик Самер е раскажувач на приказни. Прегледите на клиентите не знаат како да го наречат, но ми се допадна!, 24 јануари 2004 Рецензент : село гринџон (види повеќе за мене) Од Блерстаун, ЊУ ЏЕРСИ Сад Без добивање премногу сирупи, Дик Самерс Цд-А остава со чувство слично на долго возење дома по сѐ-отиде-само-совршено првиот датум кога сте биле осумнаесет (или 48!). Тој, исто така, пилот, поет и хипнотизер. Тие се за зрела љубов, незрела љубов, барана и невозвратена љубов, па дури и недозволена љубов. Испораката на курови е исто така многу мазна и интимна. За Авторот Дик Самер има еден Од Најпознатите гласови Во Америка.

Избор на купувачи..