• Неодамнешно
Ветерни Меки Тврди Крпи За Ролни, 1-Слај, 8 стапки, Природни, Ролни Картон
zoom_in

Ветерни Меки Тврди Крпи За Ролни, 1-Слај, 8 стапки, Природни, Ролни Картон

DEN 941.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Виндсофт® Природните Тврди Крпи се дизајнирани за диспензери за тврди крпи на јавни простори. Силна и абсорбента со квалитетна конструкција за максимална издржливост. Квалитетната конструкција овозможува повеќенаменска разноврсност. Идеално за миење раце во тоалети со голем сообраќај. Поголемата ролна трае подолго во јавните тоалети каде што има помалку персонал за следење и промена на ролната. Природна боја. Солзи лесно со рака или со работ на диспензерот. Диспензерите се продаваат одделно. Дизајниран за диспензери за тврди крпи. Силен и абсорбента. Квалитетна конструкција за максимална издржливост. Идеално за миење раце во тоалети со голем сообраќај. За време на транзицијата кон ново пакување, нарачките може да го содржат оригиналниот и/или новиот изглед. Број на модел : WIN108.

Избор на купувачи..