• Неодамнешно
Тренд Микро Максимална Безбедност, Корисник
zoom_in

Тренд Микро Максимална Безбедност, Корисник

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тренд Микро Максималната Безбедност обезбедува сеопфатна, повеќекратна заштита на уредот и приватност за вашиот дигитален живот. Тоа е уникатна безбедност, дизајнирана да ве заштити вас и вашето семејство на социјалните мрежи како Facebook, Google+, Твитер и Linked In. Со своите родителски контроли, можете да го ограничите или филтрирате пристапот до веб-страницата кога вашите деца одат на интернет. Дополнително, постојат алатки за управување со лозинки и складирање до 5 GB од вашите датотеки во облакот. Максималната Безбедност ви дава флексибилност за заштита до три уреди - секоја комбинација на компјутерски, Mac или мобилни (i OS и Android) уреди. Тренд Микро Максимална Безбедност, 5 Корисник : Блокира вируси и други закани преку интернет во уреди До 5 КОМПЈУТЕР, Mac и mobile (i OS и Android). Управува со вашите поставки за приватност Во Facebook, Google+, Твитер и Linked In. Обезбедува брза заштита од нови веб-закани-за разлика од другите безбедносни решенија што ве оставаат изложени на закани со часови или дури денови. Чувари против кражба на идентитет со идентификување на напади на е-пошта за фишинг. Блокира вируси и опасни врски споделени преку е-пошта, инстант пораки и веб-пребарувања. Ги користи родителските контроли за да го ограничи или филтрира пристапот до веб-страницата кога вашите деца одат на интернет. Идентификува опасни врски во популарните страници за социјално вмрежување како Facebook, Google+, Твитер и Linked In. Вклучува решение за складирање ДО 5 GB од вашите дигитални датотеки во облакот.

Избор на купувачи..