• Неодамнешно
Дорман 937 - Погон На Погонот За Заклучување На Вратата На Предниот Возач За Специфични Мини Модели на BMW Се Вклопува изберете: 2014-Bmw X5, MINI COOPER ROADSTER
zoom_in

Дорман 937 - Погон На Погонот За Заклучување На Вратата На Предниот Возач За Специфични Мини Модели на BMW Се Вклопува изберете:

DEN 4401.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој побудувач за заклучување на вратата претрпе обемно тестирање за квалитет и безбедност за да обезбеди сигурни перформанси. Тој е дизајниран да обезбеди директна замена за активаторот на акции на одредени години на возилото, марки и модели. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Сигурна замена - овој погон за заклучување на вратата претрпе обемно тестирање на квалитетот и безбедноста на перформансите. Совршено вклопување-дизајнирано за да обезбеди исто вклопување и функција на оригиналниот погон на одредени години на возилото, марки и модели. Во согласност со безбедноста - дел претрпе симулирано тестирање на несреќи според владините упатства. Долготрајното тестирање на циклусот на поправка во вистинска врата на возилото потврдува ефективна употреба со години. Години на моделот на возилото овој дел одговара : bmw 520i : 2018, 2019 BMW 530e x Drive : 2018, 2019 BMW 530e : 2018, 2019 BMW 530i x Drive : 2017, 2018, 2019 bmw 540d x Drive : 2018. Bmw 540i x Drive : 2017, 2018, 2019 BMW 540i : 2017, 2018, 2019 BMW 550i x Drive : 2018 BMW 750i x Drive : 2016, 2017, 2018, 2019 BMW 750i : 2016, 2017, 2018, 2019 BMW 750ли xdrive : 2017, 2018, 2019. Бмв 750ли : 2016, 2017, 2018, 2019 бмв и3 : 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 bmw i3s : 2018, 2019 BMW M550i x Drive : 2018, 2019 Bmw X1 : 2017, 2018, 2019 Bmw X2 : 2018, 2019 Bmw X5 : 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019. Бмв Х6 : 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 Мини Купер : 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019.

Избор на купувачи..