• Неодамнешно
Правоаголни Лепило Етикети,, Бела
zoom_in

Правоаголни Лепило Етикети,, Бела

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

r White етикети 19mm x 40mm = 0,75" x 1,57" инчи правоаголна формадофат пакет содржи пакет од 12 листови со 30 етикети по лист, вкупно 360 етикетиетикетите од типот на радхезив првенствено се користат за организирање и идентификување на производи или документиr Organize датотеки во папки или идентификувајте книги по предмет или тема за училишни проекти или канцелариски поставкиr Use во оставата, чајната кујна за да се идентификуваат стоките и истекот датуми или за домашни производи и содржинар пакетот од 360 бели етикети го прави идеален за етикетирање, организирање и промовирање на вашите производи . уофис правоаголни лепливи етикети за пишување важни информации за производот, како што се состојки или датуми на истекување. Совршен за кодирање во боја на вашите училишни папки, тетратки, проекти и други материјали по класа . Етикетите за лепило може да се користат во вашата канцеларија за вашите документи ,календар и активности што чекаат. Бели етикети за пишување соба дестинација на вашите кутии од соби за да ги идентификувате лесно за време на вашиот потег.

Избор на купувачи..