• Неодамнешно
Адресар: Адресар: Адресар За Адреси, Телефонски Мобилен Број, Е-Пошта, Работа И Дома, Родендени, Годишнина, Азбучен Организатор Дневник Лаптоп. Цветни Слики Дизајн П?
zoom_in

Адресар: Адресар: Адресар За Адреси, Телефонски Мобилен Број, Е-Пошта, Работа И Дома, Родендени, Годишнина, Азбучен Организатор

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Адреса И Телефонски Именик Голем печатење. Овој адресар со азбучни јазичиња ќе ви помогне да ги организирате сите имиња и важни информации за семејството, пријателите и да работите на едно место. Големи печати И Големи фонтови, така што лесно ќе го најдете она што го барате. Одлично за идеја за подарок За Семејството, Пријателите и Работете во секоја Пригода. Елегантен Капак За Дизајн На Цвеќиња, Простор за над 315 записи, Дополнителни страници за роденден И Годишнина од 12 месеци, Азбучни Јазичиња. Адресар : Адресар : Адресар За Адреси, Телефонски / Мобилен Број, Е-Пошта, Работа И Дома, Родендени, Годишнина, Азбучен Организатор Дневник Лаптоп. Цветни Слики Дизајн Покритие, Голем П.

Избор на купувачи..