• Неодамнешно
Ноктурн Воздух Професионални Перформанси Фен од ГХД За Жени-Фен За Коса
zoom_in

Ноктурн Воздух Професионални Перформанси Фен од ГХД За Жени-Фен За Коса

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фен со мотор со професионална сила и напредна јонска технологија за испорака на исклучително брзо сушење и стилизирање, истовремено намалувајќи го разлетувањето за мека и свиленкаста завршница. Создава напор издувувањето Го Измазнува разлетувањето и летањето.

Избор на купувачи..