• Неодамнешно
Кушис Силисипи Силиконска Чаша со слама, микробранова Печка и замрзнувач безбедно, Сино
zoom_in

Кушис Силисипи Силиконска Чаша со слама, микробранова Печка и замрзнувач безбедно, Сино

DEN 382.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кушис Силисипи Силиконска Чаша со слама, микробранова Печка и замрзнувач безбедно, Сино. Сили Сипи Чашата со Слама Од Куши е совршена почетна голтка чаша за помагање на малите деца да напредуваат од шише во чаша. Направено со супер мек силикон од 100% храна, лесен и совршено голем за ситни раце. Мат завршените рачки помагаат да се спречи лизгање од мали раце и истурање. Микробранова печка и замрзнувач безбедно. КАПАК ОТПОРЕН НА ИСТУРАЊЕ : Чува течности со дизајн на завртки што е тешко да се отворат за мали деца. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ : машина за Миење Садови, микробранова печка и безбеден замрзнувач. РАЗВОЈ : му помага на детето да развие независни вештини за пиење и моторни вештини. БЕЗБЕДНО : Чашата Сили Сипи + Слама од Куши е без БПА и фталат. МЕКИ : нашите силиконски чаши се супер меки на допир што е поудобно за вашето дете и спречува повреда на забите и непцата. НЕРАСКИНЛИВО : оваа силиконска чаша е нераскинлива и нема да се скрши кога ќе падне за да можете да се опуштите. ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ : производите На Куши се целосно тестирани за да ги исполнат и често ги надминуваат сите прописи за да можете лесно да се одморите. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : ние користиме премиум, 100% силикон за храна кој е природно отпорен на мирис и дамки. МАТ ФИНИШ НЕЛИЗГАЧКИ РАЧКИ : мат рачките за завршна обработка на нашата Голтка чаша обезбедуваат лесно држење и помагаат да се спречи лизгање од рацете и истурање. БОЈА : Машки, Сини.

Избор на купувачи..