• Неодамнешно
Пеликан Прогеар Трезор Серија Случај за iPad Mini
zoom_in

Пеликан Прогеар Трезор Серија Случај за iPad Mini

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Интегрираниот капак обезбедува заштита од удар на екранот и исто така делува како штафелај за лесно гледање Во Повеќе агли преклопите На Капакот 180 степени наназад за употреба со една рака кога се отворени, а исто така заштедува простор На бирото Затегнатите шарки го држат капакот За приватност и Сенка Ексклузивна Пеликанска Прогеар? Капакот на сводот со гумена заптивка на работ го блокира дождот, снегот и заптивката на сводот за Прашина управувано од ветер, обезбедува заштита од вода со оценка IP54 дури и со отворен капак, еластомерниот кополимерен гумен ентериер ги апсорбира силите на ударот (Ги Исполнува Стандардите ЗА Тестирање НА Воените Спецификации 810 G за да преживее пад од 4 стапки) лесно, капакот на Екранот за инсталација без алатки нуди целосна заштита Кога е затворен без заштитници/филмовите го покриваат i Pad Mini? 4 екран За целосна чувствителност на екранот На допир лесни отворени слушалки за гумени приклучоци и ПРИСТАНИШТА за полнење НА УСБ-молња обезбедуваат заштита покрај брз и лесен пристап лесната отворена брава останува затворена под притисок Или По ударот Легендарната гаранција за живот на пеликан го поддржува случајот За разлика од Повеќето конкурентни производи Состојба : Нова.

Избор на купувачи..