• Неодамнешно
Компактен Рф Модулатор Видео Конвертор
zoom_in

Компактен Рф Модулатор Видео Конвертор

DEN 7328.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Модулаторот GE RF претвора видео и стерео аудио од Која било V компонента во излез на коаксијален кабел. Едноставно поврзете го вашиот аудио визуелен уред со влезните приклучоци на модулаторите. Потоа поврзете го модулаторот со ВАШАТА тв антена или влез на кабел и изберете канал 3 или 4 за работа. Поврзува аудио / видео уреди со композитно овозможено со постари Телевизори со коаксијални влезови. Автоматски префрлете се од ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР на поврзаниот уред кога е вклучено напојувањето на уредот. Компактна големина и прикачена 4 стапки. коаксијалниот кабел лесно се крие зад ТЕЛЕВИЗОРОТ. Избирачкиот канал 3 или 4. Ограничена доживотна гаранција.

Избор на купувачи..