• Неодамнешно
Одмор Помошник Женски Возрасни Ноќта На Вештерките Костим
zoom_in

Одмор Помошник Женски Возрасни Ноќта На Вештерките Костим

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Носете го овој костим За Ноќта на Вештерките на вашата омилена забава.Поради сезонскиот волумен, внимателно разгледајте ги опциите за датум на испорака/испорака. Одмор Помошник Женски Возрасни Ноќта на Вештерките Костим : Вклучува надвор рамо фустан, престилка, шапка и сатен ѓердан. Содржина на материјал : поликотон. Упатства за нега : Рачно Перење; не избелувајте; Избришете со влажна крпа; Ладна вода; не пеглајте. Возрасни Жени. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Избор на купувачи..