• Неодамнешно
Двор Дарин Традиционален Внатрешен Надворешен Тепих, 5'3 5'3 Плоштад, Сива Морнарица
zoom_in

Двор Дарин Традиционален Внатрешен Надворешен Тепих, 5'3 5'3 Плоштад, Сива Морнарица

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.Продавница Safavieh на . За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со градинарско црево. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Овие прекрасни, но практични килими го носат украсувањето на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни бои и дезени од класични до современи.

Избор на купувачи..