• Неодамнешно
Течен Кармин ревлон Со Проѕирен Сјај За Усни Од Ревлон, Шминка За Лице Во Боја, Прекувремена Боја На Усни, Двојна Заврши Со Витамин Е Во Розова, Бесконечна Малина, 0. ф
zoom_in

Течен Кармин ревлон Со Проѕирен Сјај За Усни Од Ревлон, Шминка За Лице Во Боја, Прекувремена Боја На Усни, Двојна Заврши Со

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Revlon Colorstay Прекувремена Боја На Усни е кармин со долг рок со двојна завршница, кој е отпорен на пренос, доказ за бакнеж, за да можете да заборавите на допирите во текот на денот или ноќта. Добијте сјајна боја на усните што не се размачкува или трие, и состојби со витамин Е.Едниот крај се измазнува на нашиот течен кармин Со Долга Облека-го направивме дополнителен кадифен, така што се чувствува меко на усните, а другиот крај е натоварен со јасен сјај за усни, кој делува како врвен слој, за масен изглед. Надградениот јасен сјај за усни содржи состојки, вклучувајќи витамин Е (за уште поголема удобност, плус влага!), камилица и екстракт од соја. Ќе добиете боја која никогаш не се чувствува сува, крвари или пердуви. Достапен е во 30 бои на кармин, почнувајќи од црвени, голи, кафеави, розови и сливи. Заборавете на допирите-овој шарен кармин со долга облека трае до 16 часа. Пигментот останува жив без размачкување, крварење или пердуви во текот на денот. Со 99% од неговите состојки навлажнувачки (вклучувајќи витамин Е и екстракт од камилица) - сјајниот горниот слој се чувствува толку добро на усните, и тоа е добро за вас!. Работејќи од центарот на усните нанадвор, повлечете ја бојата на усните и оставете ја да се стегне. Потоа масна на сјајниот врвен слој за голема влага и сјај! Повторно нанесете го горниот слој во текот на денот по потреба. Од живописни розови и смели црвени, до голи и кафеави со природен изглед, сите 30 нијанси отпорни на бакнежи остануваат цел ден. Ревлон има висококвалитетна, високо-пигментна, задебелена боја што треба да бидете сами. Создадете каков било изглед-ден до ноќ, работен ден до викенд - со нашата Долга облека Обоени Сенки за очи, ајлајнери, мат или сјајни кармини и подлога.

Избор на купувачи..