• Неодамнешно
Бостон Црвена Така Сребрена Мала Централна Кожна Нараквица
zoom_in

Бостон Црвена Така Сребрена Мала Централна Кожна Нараквица

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покажете ја својата гордост за Вашиот Бостон Ред Сокс со оваа единствена Сребрена Сребрена Мала Централна Кожна Нараквица! Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Мерки приближно 7". Материјал : 100% Кожа-Нараквица; 100% Сребро - Шарм. Официјално лиценциран. Рачно изработена графика. Марка : Логоарт. Марка : Логоарт. Долготрајна кожна лента со врвен квалитет на сребрен шарм.

Избор на купувачи..