• Неодамнешно
Пренос Филтер 58967
zoom_in

Пренос Филтер 58967

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

КОМПЛЕТ За Филтер За Автоматски Менувач WIX. Филтрите за автоматски менувач имаат дизајн и конструкција кои обезбедуваат нефилтрирана течност да ги заобиколи медиумите за филтрирање специфични за апликацијата. Заклучете ги споените и запечатени склопови и компонентите за запечатување специфични за апликацијата обезбедуваат целосна филтрација. Комплетите за филтри за пренос НА wix вклучуваат запечатувачки дихтунзи специјално дизајнирани за употреба со денешните софистицирани течности За пренос Форд Камиони + Комбиња w/E40 D, 4 R100 2wd Транс. (89-09). ВИКС Пренос Филтер 58967. ВИКС Пренос Филтер 58967. ВИКС Пренос Филтер 58967. ВИКС Пренос Филтер 58967.

Избор на купувачи..