• Неодамнешно
Војна На Ѕвездите Гроздобер Колекција Клаату Слика
zoom_in

Војна На Ѕвездите Гроздобер Колекција Клаату Слика

DEN 639.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Враќање На Гроздобер Колекција! Прославете го наследството На Војна На Ѕвездите, вселенската сага преполна со акција и авантури од галаксија далеку, далеку, со премиум, многу детални фигури од скала од 3,75 инчи и возила од Војна На Ѕвездите Гроздобер Колекција! (Секој продаден одделно . Предмет на достапност). Замислете да пресоздавате иконски моменти од галаксијата Војна На Ѕвездите со Оваа Војна На Ѕвездите гроздобер Колекција клаату од 3,75 инчи (Скиф Гард) фигура која содржи премиум деко низ повеќе точки на артикулација и дизајн инспириран од Војна На Ѕвездите : Враќање На Џедајот. Војна на ѕвездите производите ги произведува хасбро под лиценца Од Лукасфилм Дооел. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. * Вклучува фигура и додаток • * Враќање На Војна На Ѕвездите Гроздобер Колекција! • Пакување инспирирано од гроздобер со оригинално брендирање Кенер • реплика од 3,75 инчи на клаату (Скиф Гард) од Војна На Ѕвездите : Враќање На Џедајот • Карактеристики премиум дизајн и повеќе точки на артикулација • Соберете други Фигури За Гроздобер Колекција Војна На Ѕвездите за да ја проширите колекцијата Војна На Ѕвездите (секоја продадена одделно) • скала на Слика : 3,75 инчи • возраст 4 и повеќе • ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ – Мали делови. Не за деца под 3 години.

Избор на купувачи..