• Неодамнешно
Клара Кларк Сет На Абсорбента Меморија Пена Бања Мат Бања Килими, 20х32, И Контура Бања Килим, Лаванда Сон
zoom_in

Клара Кларк Сет На Абсорбента Меморија Пена Бања Мат Бања Килими, 20х32, И Контура Бања Килим, Лаванда Сон

DEN 398.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Клара Кларк Комплет За Килими за Капење е се што ви треба за да уживате во пријатно искуство со туширање и бања, ова ќе ги заштити вашите стапала од студениот под и ќе го заштити вашиот под од влага. Оваа подлога За капење Клара Кларк не е само функционална и издржлива, туку и стилска. Најквалитетната конструкција и стил автоматски ќе го променат изгледот на вашата соба веднаш во попривлечна убава просторија за да ви дадат пријатно искуство. Со многу убави бои и големини кои одговараат на повеќето стилови на декорација за избор, лесно ќе најдете килими за координација со вашиот декор. Достапен и во разиграни и во неутрални бои, овој килим за капење е неопходен за секој стилски простор. Направено со мек антибактериски микрофибер, исполнет со амортизирање на мемориска пена. Фаќањето гумена подлога спречува лизгање на килимот. Високо апсорбирачка конструкција и тежок дизајн. Дизајниран за заштита на нозете од студ и заштита на подот од влага. Димензии; • Голем : 20" х 32" • Мал : 17" х 24". Материјали : микрофибер, мемориска пена, гума. Машинско перење во ладна вода со благ детергент. Не користете белило со хлор. Исушете ја на ниско ниво или легнете рамно за да се исуши. Истегнете се за да ја преобликувате по потреба. Не пеглајте или користете поставки за висока топлина за перење или сушење.

Избор на купувачи..