• Неодамнешно
Женски Краток Ракав Поплин Фустан Кошула
zoom_in

Женски Краток Ракав Поплин Фустан Кошула

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете допир на стил на денот. Овој главен фустан содржи копчиња од школка од желка, женска силуета и осум избори во боја. Во комбинација со нашата технологија touchtex ® за супериорно задржување на бојата и ослободување на почвата, оваа кошула со кратки ракави ја добива како што треба . Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Копчиња од желка-школка за надграден, професионален изглед. Ласкави женски одговара.

Избор на купувачи..