• Неодамнешно
Вандорен Тенор Са ЗЗ Трска Сила #4; Бо на 5
zoom_in

Вандорен Тенор Са ЗЗ Трска Сила 4; Бо на 5

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вандорен Тенор Сакс ЗЗ Трска Сила #4; Кутија од 5 Комбинира средно дебело срце, ' рбет и заоблен врв На Трска V16 со флексибилен дизајн на плата НА јава трска. Исто така достапни во други предности. Секоја трска запечатена во "Пакет За Проток" за да обезбеди свежина. Веднаш реагира без жртвување на осветленоста или квалитетот на тонот потребен за овој стил на музика. Уникатната врска помеѓу срцето и врвот обезбедува извонредна боја, одличен одговор и издржлив живот.

Избор на купувачи..