• Неодамнешно
5. Реконструирано Оем Челично Тркало, Црно, Одговара 2007-Нисан Верса
zoom_in

5. Реконструирано Оем Челично Тркало, Црно, Одговара 2007-Нисан Верса

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Ние Нудиме Обновено Оем Челично Тркало, 15 Х 5.5, 18 Дупка, 4 Навртки, 4.5 Шема На Завртки, Црна. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Тоа Одговара На Вашиот 2007-2012 Нисан Верса. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. КАИ 15 Х 5.5 Обновено ОЕМ Челично Тркало, Црно, Одговара На 2007-2012 Нисан Верса 15 Х 5.5, 18 Дупка, 4 Навртки, 4.5 Шема На Завртки, Црна, Изработена од Челик . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2007-2012 НИСАН ВЕРСА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..