• Неодамнешно
Џени Редман - Сочувство Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34
zoom_in

Џени Редман - Сочувство Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 1119.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Тренд Меѓународен Џени Редман - Сочувство Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Џени Редман - Сочувство Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Избор на купувачи..