• Неодамнешно
Џерзис Машки Спотшилд Краток Ракав Поло Маица
zoom_in

Џерзис Машки Спотшилд Краток Ракав Поло Маица

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Истури едноставно мушка нагоре и се тркалаат веднаш на Јерзес Спотшилд полос. Ткаенината одбива вода и повеќето излевања на база на масло. Не само што оваа кошула одбива течности, туку и го намалува избледувањето и намалувањето, што ви дава уште подолготраен нов изглед! Плус, оваа кошула е без ознаки за дополнителна удобност. Машка Поло Кошула Со Кратки Ракави На Џерзис : ткаенината На Шилд одбива вода и повеќето излевања на база на нафта. Велт плетена јака која се спротивставува на виткање. Плакета со две копчиња. Ребрести ракав бендови. Бисерни копчиња. Достапно во различни бои. 50% памук, 50% полиестер; Оксфорд ? 47% Памук / 53% Полиестер. Џерзи Точка Бр. Р437МСР.

Избор на купувачи..