• Неодамнешно
Вестингхаус Кава хром светла Приврзок Светлина
zoom_in

Вестингхаус Кава хром светла Приврзок Светлина

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

На здравје на пенливи кава светлина тела колекција! Овој единствен мини приврзок комбинира енергетски ефикасна ЛЕР технологија, брилијантна хромирана завршница и цврсти цилиндри од стакло со меурчиња за да создаде блескаво светло за приврзок. Се користи поединечно или во групи, овој мини приврзок ќе биде добредојден додаток на светлина и декорација. Овој енергетски ефикасен мини приврзок со една светлина е затемнет за прилагодување на нивото на светлината, долготраен за да обезбеди 22 години силна светлина и висината може да се прилагоди за да одговара на вашите потреби. Со својот добар изглед и обилните карактеристики, Кава е избор достоен за тост за секој дом. 1-лесен внатрешен мини приврзок со современ дизајн и ЛЕР технологија; затемнет кога се користи со компатибилен прекинувач за затемнување. Хром завршница; цврст цилиндар на меур стакло. 61-1/16 во. х 5 во. (H x D); вклучува инструкции за инсталација и хардвер за монтирање.

Избор на купувачи..