• Неодамнешно
Реки Работ Производи Подарок Торба Средно-Божиќ
zoom_in

Реки Работ Производи Подарок Торба Средно-Божиќ

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Производите На Работ На Реката средна Божиќна торба за подароци се одликува со извонредни лиценцирани уметнички дела кои го прикажуваат дедо мраз како ја чита својата непослушна или убава листа со неговите шумски пријатели покрај камперски оган. Чантата има и најлонски рачки, прикачена картичка и отстранлив таб за закачување за закачување на штипки. Овие кеси за подароци се со димензии 13 инчи на 10 инчи на 5 инчи. Совршено комплиментирајте го секој празничен подарок со оваа торба за подароци. Работ на реката Средна Божиќна Торба За Подароци : торба за подароци со средна големина со дизајн На Дедо мраз и диви животни. Мерки 10 "х 13" х 5 " што е доволно големо за кутија за кошула плус дополнително. Секоја Торба има најлонска рачка со соодветна картичка. Го олеснува завиткувањето на мали и средни предмети. Совршена обвивка за да му донесете празнично расположение на секој ентузијаст за диви животни.

Избор на купувачи..