• Неодамнешно
Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 1982-ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР, 1987-ШЕВРОЛЕТ БЕРЕТА
zoom_in

Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 1982-ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР, 1987-ШЕВРОЛЕТ БЕРЕТА

DEN 2739.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Raybestos Raybestos Element3 ® Цревата за Сопирачките нудат комплетна линија на производи за автомобилско црево со врвен квалитет. Нашите црева ги исполнуваат Федералните Стандарди за да обезбедат одлични перформанси и безбедност, подолг век на траење на цревото, исклучителна издржливост и полесна инсталација од другите резервни црева. Двојните стегнати и фитинзи од легура на цинк ја зголемуваат издржливоста и заштитата од корозија. Raybestos Raybestos Element3 ® Цревата За Сопирачките Функционираат идентично со стандардите што ги бараат производителите НА OE, обезбедувајќи оптимална заштита, работен век и безбедност. Ги вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во цревата за СОПИРАЧКИТЕ НА ОЕ, вклучувајќи загради, громови, обликувани пластични штитници и жичани клипови. Премиум легури тривалентни фитинзи обложени со цинк обезбедуваат одлична хидраулична заптивка и максимална заштита од корозија. Цревата за сопирачките рејбестос ги исполнуваат фабричките спецификации за сигурни перформанси. Одговара Изберете : 1982-1991 ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР 1987-1991 ШЕВРОЛЕТ БЕРЕТА 1987-1988,1990-1991 ШЕВРОЛЕТ КОРЗИКА 1985-1990 ПОНТИЈАК ГРАНД АМ 1989 ПОНТИЈАК ТЕМПЕСТ 1985-1988,1990-1991 ПОНТИЈАК СОНЦЕ 1985-1987 олдсмобил КАЛЕ 1982-1984 ПОНТИЈАК Ј2000 1988-1990 ОЛДСМОБИЛ КАЛЕ КАЛЕ 1985-1990 БУИК СКАЈЛАРК 1985-1987 БУИК СОМЕРСЕТ 1982-1983,1985-1989 БУИК СКАЈХОК 1982-1984,1986-1988 олдсмобил ФИРЕНЦА 1982-1988 КАДИЛАК ЦИМАРОН И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Избор на купувачи..