• Неодамнешно
Женски Подигач Поп Потпетици Чизми
zoom_in

Женски Подигач Поп Потпетици Чизми

DEN 893.12

Количина на стоки
check Достапно на барање

Доживејте супериорен стил и удобност во Чизмите Со Женски Потпетици мук ЛУКС®. Оваа класична чизма со потпетици ќе ве натера да се чувствувате и да изгледате добро во секоја облека со удобни влошки од мемориска пена и забавни гроздобер дезени.бришење со влажна крпа. Не избелувајте. Легнете рамно за да се исуши. Увезени. нн-Издржлив 100% Тпр Солен-60% Полиестер, 40% Полиуретан Горна-100% Полиестер Лукс Вештачко Крзно Линин - 100% Полиестер Лукс Вештачко Крзно Дезолен - Повеќе Опции За Шаблони-3,35" Блок Пета - Мемориска Пена Дезолен - Повеќе Опции За Боја-Женски Цели И Пол Големини 6-11 Се Повлекуваат. Влошка од мемориска Пена за целодневна удобност. Стил на средна висина.

Избор на купувачи..