• Неодамнешно
Шампион Платина Моќ Свеќичка-RES8PYB Одговара изберете: 2011-ФОРД EXPLORER, 2011 - ФОРД F150
zoom_in

Шампион Платина Моќ Свеќичка-RES8PYB Одговара изберете: 2011-ФОРД EXPLORER, 2011 - ФОРД F150

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Шампион Платина Моќ свеќички испорача моќни перформанси. Изработена од ексклузивна Легура Активна На Топлина, централната електрода со ситна жица и електродата За заземјување V-исечена обезбедува остар фокус на искра. Шампион Платина Моќ Свеќичка-RES8 PYB5.

Избор на купувачи..