• Неодамнешно
- tra 17-6AK Tpms Сензор Сервис Комплет
zoom_in

- tra 17-6AK Tpms Сензор Сервис Комплет

DEN 1904.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

X-tra Заптивка систем за следење на притисокот во гумите сензор сервис комплет е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме систем за следење на притисокот во гумите сензор сервис комплет е за речиси секој автомобил на патот денес. Комплетот за сервисирање на сензорот за систем за следење на притисокот во гумите X-tra Се достапни за употреба на пат и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. X-tra 17-20216ak Tpms Сензор Сервис Комплет.

Избор на купувачи..