• Неодамнешно
Отворен Капа Растури Предвремени Назад Шапка
zoom_in

Отворен Капа Растури Предвремени Назад Шапка

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Четкана мешавина од памук/полиестер (Блаже Портокал е 100% полиестер). Структуриран, шест-панел, среден профил. Пред-закривен Визир. Камо бренд ткаени јамка етикета на задниот лак. Затворање на снепбек. Сликата на моделот Е Мовлива Дабова Земја ве молиме кликнете на примерок во боја за да ја видите Секоја Шема На боја Опуштено вклопување. Решетката обезбедува врвен проток на воздух и отстранување на влага. Тоа е вашето движење за секојдневно трчање и обука. Изработени од лесна ткаенина за истегнување ќе посегнете по неа секој пат кога ветерот ќе стане бурен и температурите ќе паднат. Не само топло, туку и удобно. Совршеното шиење ви овозможува да ја доживеете стилската декорација. Оваа нејасна облека во секојдневен стил доаѓа со различни големини за да одговара на сите видови луѓе. Основната облека за глава е основна што ќе сакате да ја додадете во вашата гардероба. Вашето задоволство е наш најголем приоритет. Ако не ви се допаѓаат нашите производи за глава од која било причина, ние нудиме целосна наплата или бесплатна замена. Нема причини.

Избор на купувачи..