• Неодамнешно
Рустикална Фарма Шиплап 4х6 Дрвена Рамка За Слика За Ѕид Виси Или Употреба На Биро-Неутрални
zoom_in

Рустикална Фарма Шиплап 4х6 Дрвена Рамка За Слика За Ѕид Виси Или Употреба На Биро-Неутрални

DEN 832.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Домашните Традиции рамки се совршен додаток за кој било од вашите документи, фотографии, спомени, знаци, отпечатоци и многу повеќе. Колекцијата рамки може да се меша и да се совпадне за да се создаде совршен аранжман во вашиот дом, канцеларија или декор за забави. Рустикалниот изглед што е присутен во повеќето наши рамки им дава на вашите домови и фотографии моментално чувство на фарма. Користи : декоративен дом декор. Вклучува : Рамка. Упатства за нега : избришете ја рамката чиста со мека крпа. Исчистете го стаклото со спреј за чистење стакло и крпа. Материјал : дрво композитни и стакло. Земја На Потекло : Кина.

Избор на купувачи..