• Неодамнешно
Село Осветлување Компанија Божиќ Класичен фт. Пред-Осветлена ЛЕД Гарланд
zoom_in

Село Осветлување Компанија Божиќ Класичен фт. Пред-Осветлена ЛЕД Гарланд

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Божиќните венци се задолжителни ако сакате да ги импресионирате гостите за време на празниците, а оваа единствена венец сигурно ќе ги исполни тие очекувања. Божиќната Класична венец е претходно осветлена Божиќна Венец со Далечински управувач Со батерии со 100 ЛЕД мини светла. 9 стапки. Од врвот до врвот, Божиќната Класична венец има рачно изработен дизајн комплетен со празнични црвени и златни орнаменти за да даде модерен шмек на традиционалната Божиќна венец. Вештачката венец слична на животот е совршена или во затворени простории или на отворено, без разлика дали сакате да ја закачите на мантијата на огништето или да ја прикажете над влезната врата. Во секој случај, задолжително комплетирајте го изгледот со соодветен венец! 9 ' должина врв-до-врв кога ќе се издува. Внатрешни/надворешни украси слични на животот. Претходно осветлена со 100 ПРЕДВОДЕНИ МИНИ светла.

Избор на купувачи..